- SAPPHIRE

Цена
€183 67 / 359 23 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Чипсет на дънната платка | AMD B850 |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 8000MHz |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller: 1 x M.2 |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek Dragon RTL8125BG |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 IEEE 802.11 b/g/a/n/ac/ax 2.4/5/6GHz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 2.5 Gbps |
| USB 3.2 Gen 2 | 3 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Аудио интерфейс | 6 (3.5 мм мини жак) |
| Форм фактор | ATX |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 2 |
| Wi-Fi Antenna | 2 |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод BIOS FlashBack Button |
| Pack Length (mm) | 346 mm |
| Pack Width (mm) | 290 mm |
| Pack Height (mm) | 61 mm |
| EAN Code | 4895106296930 |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Тегло | 1.40кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Сокет | AM5 |
| Форм фактор | ATX |
| Чипсет | AMD B850 |
| Тип памет | DDR5 |
| Слотове за памет (count) | 4 |
| Максимална памет (GB) | 256 |
| M.2 слотове (count) | 3 |
| SATA портове (count) | 4 |
| PCIe x16 слотове (count) | 2 |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Скорост на LAN | 2.5 Gbps |
| USB-C портове (count) | 2 |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло | 1.40кг |
SAPPHIRE AMD B850 AM5 NITRO+ – Изключителна производителност за новото поколение
Изживейте върха на платформата AMD AM5 с дънната платка Sapphire NITRO+ B850. Проектирана за процесори Ryzen 9000/8000/7000, тя предлага авангардна свързаност с PCIe 5.0, поддръжка на DDR5 до 8000MHz и вграден Wi-Fi 7. Независимо дали сте запален геймър или създател на съдържание, тази платка осигурява скоростта и стабилността, от които се нуждаете.
Ключови предимства
- PCIe 5.0 поддръжка — Разключете светкавично бърз трансфер на данни за най-новите графични карти и NVMe SSD.
- Овърклок на DDR5 — Поддръжка на DDR5 памет до 8000MHz за екстремна производителност.
- Wi-Fi 7 — Безжична свързаност от ново поколение с изключително ниска латентност и висок честотен обхват.
- 2.5 GbE LAN — Надеждна кабелна мрежа за онлайн игри и стрийминг.
- Тройни M.2 слотове — Един Gen5 и два Gen4 слота за изключително бързо съхранение.
- RGB персонализация — Оживено LED осветление със синхронизация, което да пасне на вашето сглобяване.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сокет | AM5 |
| Форм фактор | ATX |
| Чипсет | AMD B850 |
| Тип памет | DDR5 |
| Слотове за памет | 4 |
| Макс. памет | 256 GB |
| Скорост на паметта | До 8000MHz (OC) |
| PCIe x16 слотове | 2 (1x PCIe 5.0, 1x PCIe 4.0) |
| M.2 слотове | 3 (1x Gen5, 2x Gen4) |
| SATA портове | 4 |
| LAN скорост | 2.5 Gbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Дънна платка SAPPHIRE AMD B850 AM5 NITRO+
- I/O щит
- 2x SATA кабела
- Wi-Fi антена
- M.2 винтове
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








